​W Stray zagracie... Shrekiem

Kreatywność internautów nie zna granic. Przekonujemy się o tym przy okazji tegorocznej hitu - gry Stray. Co rusz społeczność tej produkcji tworzy ciekawe modyfikacje znacząco odbiegające od schematu.

Premiera Stray miała miejsce w drugiej połowie lipca bieżącego roku. Mało kto spodziewał się że tytuł wyprodukowany przez niezależnego francuskiego dewelopera BlueTwelve Studio da tyle radości wszystkim graczom, którzy mieli okazję wypróbować tę produkcję.

Historia przyjaznego, lecz samotnego rudego kota poruszyła serca wielu i dobrze oceniona została przez branżowych krytyków, jak również przez samych graczy. Dzieło przebiło nawet taką markę jak God of War na platformie Steam w klasyfikacji najlepiej ocenianych tytułów wydanych w tym roku.

Reklama

Rozgrywka w Stray nie jest zbyt długa, więc nic dziwnego, że gracze po przejściu całej fabuły wyzwalają w sobie pokłady kreatywności i tworzą modyfikacje, które pozwalają na dłużej umilić całą rozgrywkę. Najciekawsze mody stworzone przez społeczność graczy zaprezentowaliśmy w tym materiale.

Modyfikacje do Stray wyrastają jak grzyby na deszczu i trudno się dziwić, bowiem naprawdę ciekawe mechaniki gry połączone z klimatyczną grafiką pozwalają na wiele... Do tej pory gracze otrzymali możliwość rozgrywki w Stray Carlem Johnsonem z GTA, kotem Garfieldem, a także kilkoma innymi kultowymi postaciami.

Shrek jako główny bohater Stray

Najświeższy i ciekawy mod, który możecie zaimplementować do swojej rozgrywki pozwoli wam zamienić rudego czworonoga na najbardziej znanego ogra - Shreka.

Modyfikacja "Be Shrek Be Love" zadebiutowała serwisie Nexus Mods 11 sierpnia. Autorzy podzielili się również ze wszystkimi przykładową rozgrywką z użyciem tego moda. Krótki klip z prezentacją działania obejrzycie poniżej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Stray | Shrek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy