Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

W Assassin's Creed Origins pojawiła się trzecia Próbę Bogów – do pokonania Sechmet

​W Assassin’s Creed Origins rozpoczęła się kolejna Próba Bogów. W ramach specjalnego wyzwania gracze mogą rozprawić się z jednym z bóstw.

W roli trzeciego przeciwnika obsadzono Sechmet - córkę Ra i "panią przerażenia". Starożytni Egipcjanie wierzyli, że władała nie tylko ogniem i wojną, ale i leczeniem oraz płodnością. Znana była z dzikiej natury.

Reklama

Na pokonanie bogini z głową lwicy zainteresowani mają czas do 12 grudnia. Osoby, które jednak przegapią wydarzenie, nie powinni się martwić - developerzy obiecują, że wszystkie Próby zostaną powtórzone. Dwie poprzednie - z Anubisem i Sobkiem - odbędą się ponownie w tym miesiącu.

Walka z Sechmet dostępna jest dopiero po ukończeniu misji z wątku fabularnego o nazwie "Aya". Wystarczy udać się we wskazany punkt, by przystąpić do zmagań. Należy jednak zwrócić uwagę, że zalecanym poziomem, na którym powinien znajdować się główny bohater - Bayek - jest 40.

Nagrodą za wygranie starcia jest jeden przedmiot ze specjalnego zestawu wyposażenia Anubisa. W zamian za zwycięstwo nad wszystkimi oponentami z Prób Bogów gracze zdobędą legendarny pancerz. Warto zaznaczyć, że poszczególne wyzwania można realizować wielokrotnie (oczywiście w czasie ich trwania), choć przy kolejnych podejściach dostaje się jedynie punkty doświadczenia i wirtualną gotówkę.

Poniżej można obejrzeć krótki zwiastun prezentujący Sechmet:

Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed Origins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje