V Rising organizuje darmowy weekend z okazji Halloween

​Dla V Rising nie ma lepszego momentu niż Halloween na debiut nowego DLC i dodatkową promocję gry. Z okazji zbliżającego się święta popularny survival będzie można przetestować za darmo.

Temat V Rising ucichł od maja, kiedy gra zaliczyła swój udany debiut, ale nie oznacza to, że deweloperzy przestali ją wspierać. Nowy survival dostaje regularne aktualizacje, dodatkową wartość i dalej znajduje się na etapie wczesnego dostępu, małymi kroczkami zbliżając się do premiery pełnej wersji.

Jeżeli chcecie sprawdzić, jak wiele zmieniło się w V Rising przez ostatnich kilka miesięcy, teraz będzie do tego świetna okazja. Od 27 października gra Stunlock Studios trafi do usługi GeForce NOW, a dzień później rozpocznie się darmowy weekend, który potrwa do 1 listopada. Przez weekend będziecie mogli za darmo pobrać V Rising i zapoznać się z całą jego zawartością.

Reklama

Podobnie jak w przypadku innych darmowych weekendów, gra jest aktualnie na przecenie. Cena spadła o 20%, z niecałych 72 złotych do 58. Za kilka dni będziecie mogli więc skorzystać z darmowego weekendu, zobaczyć, czy contentu jest wystarczająco, żeby zadowolić wasze survivalowe potrzeby i ewentualnie zdecydować się na zakup w okazyjnej cenie.

Z okazji Halloween do gry trafi również specjalne, darmowe DLC. W jego skład wchodzi sporo kosmetycznych atrakcji, jak chociażby nowe opcje wystroju naszej kryjówki. Aby odblokować nową zawartość, trzeba będzie zaktualizować grę, a potem wykonać serię krótkich zadań.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: V Rising
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy