Ubisoft potwierdza trzy duże gry, które planuje wydać do marca 2023 r.

​Ubisoft jest jednym z największych niezależnych wydawców gier wideo w branży, produkującym hity, takie jak serie Assassin's Creed i Tom Clancy. Wydawca trzy główne gry, które planuje wydać do końca marca 2023 roku.

Trzy nowe gry zostały ujawnione dzięki raportowi finansowemu Ubisoftu. Tytuły te będą wydane do końca marca przyszłego roku. Będą to: Avatar: Frontiers of Pandora, Mario + Rabbids: Sparks of Hope oraz Skull & Bones. Fani szczególnie czekają na ostatni tytuł, który ma rozwijać ideę zapoczątkowaną przez Assassin’s Creed: Black Flag.

W nowej ofercie Ubisoftu każdy znajdzie coś dla siebie

Avatar: Frontiers of Pandora to gra z otwartym światem osadzona w uniwersum Avatara Jamesa Camerona. Avatar: Frontiers of Pandora, którego premiera ma się ukazać pod koniec 2022 roku, jest opracowywana przez studio Massive Entertainment z The Division. Gra opowiada historię niezwiązaną z fabuła filmu, a gracz wcieli się w jednego z niebieskoskórych mieszkańców świata.

Reklama

Ubisoft planuje dostarczyć następujące gry do 31 marca 2023 r.:

Mario + Rabbids: Sparks of Hope to wydana wyłącznie na Nintendo Switch turowa gra strategiczna i kontynuacja dobrze przyjętego Mario + Rabbids: Kingdom Battle. Kontynuacja zawiera pewne istotne zmiany w rozgrywce i nowe postacie.

Skull & Bones to gra, która ma zostać wydana w pierwszym kwartale 2023 roku, ale konkretna data premiery nie została jeszcze ustalona. Skull & Bones to nowa gra piracka od Ubisoft, która wyrosła na kanwie sukcesu bitew morskich w Assassin’s Creed: Black Flag.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy