Reklama

​Ubisoft+ za darmo przez miesiąc. Wytestujecie ponad 130 gier!

Ubisoft Forward już za nami, ale dla wszystkich graczy Francuscy deweloperzy przygotowali coś wyjątkowego. Od 10 września do 10 października możecie całkowicie bezpłatnie wypróbować gamingową usługę Ubisoft+.

Wczorajszy pokaz Ubisoftu w największej mierze skoncentrował się na kultowej, 15-letniej już serii Assassin’s Creed. Twórcy zaprezentowali światu swoje najbliższe plany dotyczące legendarnej marki. Więcej o tym możecie przeczytać w specjalnym przygotowanym przez nas materiale, który znajdziecie pod tym adresem.

Reklama

Oprócz tego sporo dowiedzieliśmy się także o powstających produkcjach: Skull & Bones oraz Mario + Rabbids: Sparks of Hope, które w ostatnich kilku miesiącach zdecydowanie są na tapecie. Wszystkim graczom zaserwowano również specjalną ofertę, którą ciężko przegapić

Usługę Ubisoft+ możecie wypróbować całkowicie bezpłatnie. Okres próbny potrwa od 10 września do 10 października, a w ramach tego otrzymacie dostęp do ponad 130 różnych gier na PC. Standardowa cena za Ubisoft+ wynosi 59,90 zł / miesiąc. Warto mieć na uwadze fakt, by subskrypcję wycofać przed 10 października, by uniknąć dodatkowej opłaty po okresie promocyjnym.

Ubisoft+ czyli cały asortyment gier za darmo przez miesiąc. W co zagracie?

Oczywiście do dyspozycji graczy trafiła kultowa seria Far Cry, poczynając od oryginalnej pierwszej części, kończąc na szóstej odsłonie gry powstałej w ubiegłym roku. Jeśli Ubisoft+, to nie może również zabraknąć popularnego "Asasyna". W ramach usługi dostaniecie możliwość zatopienia się w kilku częściach gry.

Dla fanów strzelanek ciekawą propozycją z całą pewnością będzie Tom Clancy’s z serii Rainbow Six, Ghost Recon czy The Division. Z kolei na miłośników strategii czeka znane i lubiane Anno 1800 Complete Edition.

Oczywiście to tylko niektóre tytuły, które wypróbujecie za darmo. Pełna lista gier znajduje się pod tym adresem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy