Ubisoft wyłączył serwery ponad 90 różnych gier

​Ubisoft opublikował bardzo długą listę gier online, których serwery zostały wyłączone. Większość z nich to produkcje z Xboxa 360 i PlayStation 3, ale jest też kilka tytułów z poprzedniej generacji konsol.

Kolejne wydarzenia ze świata Ubisoftu. Wydawca jest ostatnio przedmiotem bardzo gorących dyskusji. Ma on pod swoimi skrzydłami kilka ciekawych gier, a niedawno pochwalił się kolejną - tajemniczym Projektem Q. Parę dni później ruszyły z kolei plotki, że Ubisoft może znaleźć niedługo nowego właściciela i zobaczymy kolejne, duże przejęcie w naszej branży.

Reklama

Zanim to wszystko jednak nastąpi, wydawca zdecydował się na drobne porządki w swojej bibliotece. Na oficjalnej stronie Ubisoftu pojawiło się ogłoszenie informujące o wyłączeni serwerów wielu różnych gier mulitplayer.

Na liście znajduje się ponad 90 tytułów. Są tam chociażby Avatar, Rainbow Six Vegas czy Vegas 2, co oznacza, że od tego momentu nie zagramy już w nie online. Znaczna część listy pochodzi z Xboxa 360 i PlayStation 3.

Serwery straciły Call of Juarez 2 i 3, Beyond Good and Evil, Far Cry Blood Dragon... Ubisoft zaznaczył, że element single player wszystkich gier nie ulegnie zmianie i stracimy po prostu możliwość łączenia się do sieci podczas gry.

Pełną listę gier dotkniętych ostatnimi decyzjami Ubisoftu znajdziecie na ich stronie. Nie ma tam żadnych większych niespodzianek, tytułów, których tryby multiplayer cieszyłyby się ostatnio jakąkolwiek popularnością.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft | Avatar (film)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy