Twórcy Until Dawn i The Quarry pracują już nad nowym horrorem

​Supermassive Games nie próżnuje. Zachęceni odbiorem swoich ostatnich gier deweloperzy zabrali się już do pracy nad następnym tytułem. Spod skrzydeł studia za kilka lat wyjdzie kolejny horror.

Supermassive Games zapewniło sobie rozgłos dzięki Until Dawn. Twórcy zaoferowali bardziej fabularny horror w stylu amerykańskich filmów, pełny jump scare’ów, dialogów i kładący duży nacisk na decyzje podejmowane przez gracza. Dla fanów horrorów była to nie lada atrakcja, gra głośnym echem rozeszła się po sieci i była niegdyś solidnym powodem, żeby wejść w posiadanie PlayStation 4.

Po Until Dawn Supermassive Games nie zatrzymywało się i spod ich skrzydeł wyszło parę innych, ciekawych horrów. Najpierw graliśmy w The Dark Pictures Anthology, odbiegające mocno od amerykańskiego klimatu Until Dawn, a ostatnio w The Quarry.

Reklama

Dużym atutem wszystkich produkcji Supermassive było nie tylko ich wykonanie, ale również fakt, jak dobrze przyjmowały się na Twitchu. Wśród streamerów i YouTuberów horrory zawsze były źródłem lubianego przez widzów contentu. Kiedyś triumfy święciła pod tym kątem chociażby Amnesia, a w czerwcu obserwowaliśmy, jak wielu topowych streamerów próbuje swoich sił w The Quarry.

Supermassive nie ukrywa swojego sukcesu i wydaje się nim mocno napędzone. W wywiadzie z VGC Studio Director Will Byles ujawnił, że deweloperzy pracują już nad kolejnym horrorem. Ma to być ten sam typ horroru, który rozmiarem będzie przypominał The Quarry. Byleś dodał również, że ich kolejna produkcja zadebiutuje w 2025 lub 2026 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Until Dawn | The Quarry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy