Reklama

​The Quarry - bestsellerowy horror wypróbujecie za darmo na PC i Xboksie

Producenci z Supermassive Games wyszli naprzeciw oczekiwaniom graczy. W wersję próbną gry The Quarry, która powstała z inicjatywy tego studia, zagracie zupełnie za darmo. Oferta skierowana jest dla posiadaczy PC i konsoli Xbox.

The Quarry to jedna z największych premier tego roku. Dzieło zadebiutowało 10 czerwca z inicjatywy Supermassive Games, które na swoim koncie ma wiele znanych tytułów. Deweloperzy specjalizują się przede wszystkim w horrorach, a miłośnicy tego gatunku doskonale kojarzyć powinni grę Until Dawn czy serię The Dark Pictures.

W naszej recenzji pisaliśmy, że The Quarry - najnowsze dzieło od Supermassive Games zaciera granicę między filmem a grą. Nie sposób w tej produkcji nie odszukać znanych i utartych schematów, które gościły również w poprzednich tytułach od wspomnianego studia.

Reklama

The Quarry w wersji próbnej za darmo na Xboksach i PC

Sama gra ciepło oceniona została przez branżowych krytyków i społeczność graczy. Zakup pełnej wersji The Quarry to wydatek w okolicach 200 zł. Producenci gry postanowili poczynić ukłon w kierunku graczy i udostępnić ten tytuł w wersji próbnej (Trial Version) za darmo.

Najnowszy horror od Supermassive możecie pobrać na platformie Steam w sekcji "Graj w The Quarry - Trial Version" oraz na konsoli Xbox. W tym drugim przypadku wystarczy w wyszukiwarce wpisać tytuł gry i przejść do zakładki z bezpłatną wersją gry.

W próbnej wersji gra nie zaoferuje nam oczywiście możliwości przejścia całego scenariusza. Niemniej jednak jest to dobra i najprostsza opcja dla wszystkich, którzy zanoszą się z zamiarem zakupu pełnej wersji gry, by w ten sposób wypróbować ten tytuł. Warto wspomnieć, że czas rozgrywki w The Quarry powinien zająć nam od 8 do 10 godzin.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy