Reklama

Twórcy Evolve pracują nad nową grą

​Developerzy ze studia Turtle Rock - zespołu mającego na koncie takie produkcje, jak Evolve czy Left 4 Dead - ogłosili, że pracują nad nowym projektem. Zbyt wielu szczegółów jednak nie podano.

Ujawniono jedynie parę rzeczy. Gra będzie nastawioną na kooperacje strzelanką. Akcja osadzona zostanie w świecie z elementami pochodzącymi z mrocznego fantasy. Tytuł powstaje w oparciu o silnik Unreal Engine 4.

Nieznany jest też tytuł tajemniczej produkcji, a także platformy docelowe, aczkolwiek można się spodziewać, że ukaże się przynajmniej na PC. Wiadomo natomiast, że projekt zadebiutuje najwcześniej w 2018 roku.

Warto zaznaczyć, że projekt powstaje we współpracy z Perfect World Entertainment. Firma specjalizuje się przede wszystkim w tytułach F2P, co może oznaczać, że nowa gra twórców Left 4 Dead również będzie bazować na tym systemie.

Reklama

Na razie autorzy milczą na ten temat, choć pochlebnie wypowiadają się o "darmowym" modelu. Przez pewien czas oparty na nim była poprzednia gra studia Turtle Rock - nastawiona na kooperację strzelanka Evolve.

Co ciekawe, Turtle Rock pracuje obecnie nad dwoma projektami, które powstają z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości - Other Worlds i Face Your Fears. Na razie nie jednak developerzy nie podjęli decyzji, czy nowa gra będzie kompatybilna z VR.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje