Reklama

Tower of Fantasy z kolejnym, kuriozalnym błędem

​Patrząc na popularność Tower of Fantasy na Twitchu, można odnieść wrażenie, że to ogromny sukces twórców. Jednak to nie do końca prawda i w grze nie wszystko poszło tak, jak powinno.

Tower of Fantasy to nowe MMORPG, którego autorami są pracownicy Hotta Studio. Oprawa wizualna mocno przywodzi na myśl Genshin Impact, a sama gra cieszy się równie duża popularnością co wspomniany tytuł.

Sukces widać też w liczbach - przed premierą grą zainteresowanych było ponad 4 miliony graczy. Niestety, jak to w większości MMORPG bywa, przełożyło się to na horrendalne kolejki do serwerów. Pół biedy, gdyby problemy skończyły się na tym - niestety, tak się nie stało.

Reklama

Trudny start Tower of Fantasy

Wśród wielu różnych nowych błędów, gracze raportują między innymi wpadanie pod mapę, niezamierzone przeskakiwanie całej kampanii i trafianie od razu do finałowej walki, znikające tekstury... A najnowszy błąd to płaskie postacie, jak gdyby nagle wszystkie modele 3D zmieniły się w sprite’y.

Póki co wiadomo o jednym przypadku takiego błędu - (nie)niestety, z racji, że natrafił na niego streamer o pseudonimie SivHD, o problemie już stało się dość głośno. Powstał również klip, gdzie widać błąd - znajdziecie go poniżej:

Zdaniem niektórych, przyczyna problemu leży w zepsutej animacji wychodzenia i wchodzenia na wieżyczkę strzelecką, Wystarczy wyjść z niej najszybciej jak się da i nasza postać powinna zmienić się w płaski “kartonik", rodem z Dooma.

Reakcja Hotta Studio

Co na to wszystko twórcy? Na szczęście doskonale zdają sobie sprawę z problemów gry i już zapowiedzieli, że nie tylko pracują nad naprawami usterek, ale też obiecali graczom rekompensaty w formie darmowej waluty z gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama