Reklama

Total War: Warhammer III na klimatycznym zwiastunie. Szykujcie się na walkę z Chaosem

​Creative Assembly właśnie wypuściło nowy zwiastun Total War: Warhammer III i trzeba przyznać, że ten jest dość intensywny. Tym razem trailer długo oczekiwanej strategii czasu rzeczywistego wykorzystuje materiał na silniku gry, aby pokazać walkę Kisleva z siłami Chaosu, a konkretnie z Khornem.

W zwiastunie widać człowieka z Kislevu, który oddaje się chaosowi, nie mogąc się pogodzić z tym, że jego naród jest skazany na porażkę. Może to być ojciec Carycy Katariny, Borys, chociaż aktor podkładający mu głos różni się od narratora z pierwszego zwiastuna.

Reklama

Kimkolwiek jest, wraca z armią, aby spróbować podbić własny lud. Carysa Katarina i jej armia walczą z nim, starając się odeprzeć wojska Khone'a. Zdaje się, że w historii ważną rolę odegra także kobieta pokazująca się materiale, która posiada niedźwiedzia za kompana, ale na chwilę obecną jej tożsamość jest nieznana. 

Zwiastun wyciekł nieco przez oficjalną prezentacją, gdyż przez moment pojawił się na koncie Creative Assembly na Facebooku. Dziś otrzymać mamy zaś prezentację rozgrywki, więc z najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się naprawdę sporo informacji na temat tej produkcji. 

Total War: Warhammer III został potwierdzony na początku tego roku renderowanym i niezwykle klimatycznym zwiastunem fabularnym, który ujawnił Kislev, Cathay i cztery frakcje Chaosu jako grywalne rasy.

Zamówienia przedpremierowe są już realizowane, ale dokładna data premiery Total War: Warhammer III nie została jeszcze ogłoszona. Creative Assembly przeważnie jednak stawia na końcówkę trzeciego kwartału.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje