TopSpin 2K25: Twórcy zapowiadają aktualizację do gry. "Jestem tym podekscytowana"

TopSpin 2K25 mierzy się ze sporymi kłopotami zaledwie kilka miesięcy od premiery. Najnowsza gra sportowa od Hangar 13 ma kilka ważnych problemów. Twórcy deklarują, że wsłuchują się w odbiór graczy. Efekty tego powinniśmy poznać już wkrótce. Zapowiedziano bowiem istotną aktualizację gry.

TopSpin 2K25 z delikatnym falstartem po premierze

Pierwsze miesiące po premierze gry TopSpin 2K25 nie są w pełni zadowalające dla producentów i wydawców tego tytułu. Wystarczy wspomnieć o tym, że już niespełna dwa miesiące po premierze zdecydowali się na bardzo radykalny ruch - udostępnili grę za darmo w ubiegły weekend. Takie działanie miało na celu większe wypromowanie produkcji, by gracze mogli bezpłatnie przetestować grę, a następnie ją kupić.

Reklama

Aktualnie w peaku dobowym gra osiąga około 1200 graczy na platformie Steam (PC) oraz zapewne podobną, jak nie większą grupę spośród posiadaczy konsol. Nie jest to tragiczny wynik, chociaż zapewne twórcy liczyli na znacznie większe zamieszanie na rynku gier wideo. W końcu gier o tej popularnej dyscyplinie sportowej nie ma wielu na rynku, więc studio Hangar 13 miało spore pole do popisu w tym zakresie.

Gra cierpi niestety na kilka poważnych problemów. Jednym z kluczowych w opinii wielu jest bardzo okrojona pula prawdziwych zawodników, przez co produkcja traci na realizmie, co jest widoczne szczególnie w trybie kariery. Twórcy na oficjalnym serwerze na Discordzie zapowiadają jednak istotną aktualizację.

Nowa aktualizacja TopSpin 2K25 już wkrótce

Pracowniczka 2K Studio posługująca się w sieci pseudonimem Samattra niedawno ogłosiła, że zebrano wskazówki od graczy i na tej podstawie ma zostać wydana aktualizacja do TopSpin 2K25. Twórcy zapewniają, że ma ona poprawić doznania z samej rozgrywki. Niestety przedstawicielka studia nie ujawniła dokładnej daty publikacji nowego patcha.

W kolejnym wpisie kobieta dodała, że rozumie frustracje ze strony społeczności i jednocześnie jest pod ekscytowana nadchodzącą treścią do gry. W dalszym ciągu nie ma jednak upublicznionych szczegółów kolejnej aktualizacji. Jednak zwiększenie puli zawodników wydaje się stać na czele oczekiwań. Już wcześniej w sieci można było przeczytać spekulacje, jakoby do gry mieli dołączyć Jannik Sinner oraz Alexander Zverev.

Obaj świetnie poradzili sobie w niedawno zakończonym Roland Garrosie. Sinner zakończył zmagania w półfinale, natomiast Zverev w wielkim finale musiał uznać wyższość Carlosa Alcaraza. Polscy kibice liczą najmocniej na Huberta Hurkacza w grze, lecz na razie nic nie wskazuje na to, by najlepszy polski tenisista miał się w niej pojawić.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TopSpin 2K25
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy