Reklama

Tomb Raider trafi na PS4? Dowiemy się na początku grudnia

Wydany w marcu tego roku na PC, X360 i PS3 nowy Tomb Raider trafi na PlayStation 4? Na to wygląda.

Niedawno w ofercie włoskiego Amazonu pojawiła się gra w wydaniu Definitive Edition, która miałaby się ukazać właśnie na next-genie Sony. Dzisiaj z kolei Square Enix wydało oświadczenie, w którym nie zaprzecza istnieniu wersji na PS4.

Tomb Raider: Definitive Edition miałoby składać się z podstawki i wszystkich wydanych dotąd DLC, a w zestawie znaleźć miałby się także artbook. Produkcja miałaby pojawić się na PS4. Oferta została już jednak usunięta z włoskiego Amazonu.

Redakcja serwisu DualShockers poprosiła o komentarz w tej sprawie przedstawicieli Square Enix. Odpowiedź była dosyć zaskakująca - firma nie zaprzeczyła bowiem, jakoby nowe wcielenie Lary Croft miałoby trafić na PS4.

Reklama

"W dzisiejszych czasach tak trudno utrzymać coś w sekrecie! Doceniamy entuzjazm, na razie jednak nie mamy nic do powiedzenia. Bardzo polecamy wam obserwować ważne wydarzenie growe, które odbędzie się na początku grudnia" - czytamy w wiadomości od Square Enix.

O jakim "ważnym wydarzeniu growym" mowa? Nasz typ - gala rozdania nagród VGX organizowana przez stację Spike TV. To ostatnia istotna impreza, która odbędzie się w tym roku właśnie na początku grudnia - konkretnie siódmego dnia tego miesiąca.

Czekamy, a przyszli posiadacze PS4 mogą już zacierać ręce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje