Reklama

Tiny Tina Wonderlands przewyższyła oczekiwania twórców

​Podczas najnowszego raportu finansowego Take-Two Interactive znalazło sporo czasu na pochwalenie się osiągnięciami z zeszłego roku. Wśród nich znalazł się spin-off Borderlands, ciepło przyjęte przez fanów Tiny Tina Wonderlands.

Marka Borderlands znana jest doskonale większości graczom. Wielu fanów czeka prawdopodobnie na kolejną odsłonę serii, ale zanim to nastąpi, światło dzienne ujrzał spin-off, Tiny Tina Wonderlands. Jak okazało się właśnie podczas raportu finansowego Take-Two Interactive, gracze bardzo potrzebowali nowego looter shootera.

Tiny Tina Wonderlands jest jednym z największych sukcesów firmy z zeszłego roku i najlepszą nową franczyzą 2K Games od wielu lat. Podczas raportu Take-Two postawiło nową grę Gearboxu obok WWE 2K22 oraz Red Dead Redemption 2, które sprzedało już aż 44 milionów kopii.

Reklama

Co ciekawe, według statystyk podanych przez CEO Take-Two Straussa Zelnicka, ponad 40% graczy Tiny Tina Wonderlands nigdy nie grało w żadną z odsłon Borderlands. Spin-off może więc nie tylko zdobyć sobie oddanych fanów, ale również zainteresować ich poprzednią, miejscami jeszcze lepszą twórczością Gearboxu.

Zelnick jasno dał również do zrozumienia, że firma jest zainteresowana dalszym rozwojem nowej franczyzy. Na razie nastąpi to oczywiście poprzez season pass, w skład którego wchodzą aż cztery dodatki. Możliwe jednak, że po zakończeniu przepustki sezonowej Gearbox może mieć nam coś jeszcze do zaoferowania.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy