Reklama

The Sims: Streamer postanowił zostać Simsem w prawdziwym życiu

​Jerma985 to streamer, który prowadzi na Twitchu nietypowe transmisje przypominające życie z The Sims.

Na ekranie widzimy tak jak z popularnej serii gier Electronic Arts paski funkcji życiowych czy innych potrzeb. Co ciekawe nie jest to zwykła relacja, w której trakcie tylko obserwujemy życie autora kanału, ale umożliwia on swoim widzom na sterowanie nim.

Obywa się to poprzez głosowanie na aktywności wykonywane później przez streamera. W pierwszej kolejności decydowano, w co ma być on ubrany, a następnie wpływają na kolejne potrzeby np. sen. W pewnym momencie okazało się, że nie zapewniono mu niezbędnej dawki snu dlatego Jerma985 zasnął na podłodze.

Reklama

Nagrania z transmisji udostępniono na YouTube i można przekonać się jak to jest przenieść The Sims do realnego świata. Pomysł jest naprawdę zaskakujący, ale widzowie za sprawą opcji kontrolowania steramera bawili się jeszcze lepiej niż podczas standardowej transmisji.

Warto wspomnieć, że w ubiegłym miesiącu zadebiutował najnowszy dodatek do The Sims 4 o nazwie "Wiejska sielanka", który przenosi nas na wieś a dokładniej Henford-on-Bagley. DLC duży nacisk kładzie na pozyskiwanie żywności, z kolei składniki zdobywamy m.in. poprzez hodowlę, zbieranie w lesie lub kupowanie na targu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje