The Last of Us: Zwiastun czwartego odcinka serialu

Kolejny odcinek serialu The Last of Us pojawi się już 5 lutego i wprowadzi do historii nową postać.

HBO wypuściło zwiastun nowego odcinka serialu The Last of Us i wygląda na to, że poznamy w nim nową postać oraz całe ugrupowanie, które gracze mogą kojarzyć z gry Naughty Dog.

Ciekawym będzie zobaczyć, jak potoczy się akcja i wątki wszystkich zaprezentowanych do tej pory postaci oraz to, jak wpasuje się w tę historię kolejna, szczególnie po trzecim odcinku, który wielu widzów uznało za najlepszy jak do tej pory. Opowiadał on historię Billa i Franka, jeszcze zanim trafiamy na nich w grze, jednak przy okazji zmieniając wątek bohaterów w porównaniu do tego, co w grze zastają Joel i Ellie. Więcej na temat trzeciego odcinka możecie przeczytać w naszej recenzji.

Reklama

Zwiastun czwartego odcinka The Last of Us, który jednocześnie zdradza trochę wydarzeń mających miejsce do tej pory, zobaczycie poniżej:

Joel i Ellie mogą w końcu zmierzać do celu samochodem, a nie na własnych nogach jak do tej pory. W zwiastunie bohaterowie poznają Kathleen, która zostaje opisana jako bezwzględna liderka ruchu rewolucyjnego z Kansas City. Może to być znana z gry frakcja Łowców. W rolę Kathleen wcieliła się Melanie Lynskey.

Kolejne odcinki serialu HBO można oglądać w nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu. Pierwszy sezon będzie emitowany aż do 12 marca. Niedawno stacja ogłosiła, że ogromna popularność spowodowała, iż zamówiono kolejny sezon, nad którym prace rozpoczynają się lada dzień.

W drugim sezonie, zdaniem fanów, fabuła powinna być oparta na motywach The Last of Us Part II oraz wprowadzić kontrowersyjną postać Abby, znanej z drugiej części gry. Póki co jednak na temat drugiego sezonu nie podano żadnych szczegółów, a na emisję odcinków przyjdzie nam zapewne poczekać kilka lat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy