​The Last of Us. Twórca serialu zdradza szczegóły o drugim sezonie

Podczas gdy The Last of Us wraz z kolejnymi odcinkami rozgrzewa apetyty odbiorców, coraz częściej usłyszeć możemy o drugim sezonie hitowego serialu HBO. Showrunner serialu, Craig Mazin, stwierdził, że jest to znacznie bardziej skomplikowana historia, która wymaga dokładnej analizy i przemyślenia jej realizacji.

Fani The Last of Us doczekali się już trzech odcinków serialowej adaptacji kultowej gry przygodowej. Odbiorcy serialu, jak również krytycy nie kryją zachwytu nad tą produkcją i opowiadają o niej w samych superlatywach. Sam Phil Spencer, szef Xboxa, dodał, iż dzieło HBO wyznaczyło zupełnie nowe standardy przeniesienia świata gier do uniwersum serialowego.

Drugi sezon The Last of Us powstanie, ale przed twórcami serialu jeszcze więcej wyzwań

O tym, że The Last of Us rozbiło bank wiedzą także producenci serialu. Kilka dni temu pojawiła się oficjalna informacja potwierdzona przez Neila Druckmanna, że drugi sezon produkcji został już zamówiony przez HBO. Kontynuacja ma być adaptacją drugiej odsłony gry, czyli Part II.

Reklama

Nieco więcej zdradził w rozmowie z serwisem IGN showrunner Craig Mazin, podkreślając przy tym, że zespół odpowiedzialny za powstanie drugiego sezonu czeka nie lada wyzwanie. "Cóż, zaczęliśmy o tym rozmawiać. To jest duże zwierzę do rozebrania" - podkreślił.

Tymczasem w sieci coraz częściej debatuje się o tym, czy The Last of Us ma szansę stać się najważniejszą serialową adaptacją gry wideo. Do tej pory branża kinematograficzna otrzymała sporo filmów i seriali inspirowanych grami, ale większość z tak powstałych produkcji nie spełniły oczekiwań zarówno widzów, jak i graczy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy