​The Last of Us. Ta scena z serialu skradła serca wszystkich widzów

The Last of Us bije kolejne rekordy popularności i jeszcze mocniej przyspiesza z akcją w czwartym odcinku serialu. Tymczasem fani są pod wrażeniem, jak kapitalnie udało się zrealizować jedną z najbardziej ikonicznych scen z gry.

The Last of Us to fenomen na skalę światową i jedna z najbardziej hitowych produkcji serialowych ostatnich lat. Produkcja idealnie wpasowuje się w gusta graczy z uwagi, że stanowi dosyć wierną adaptację wydanej w 2013 roku przygodowej gry o tym samym tytule. Najnowszy czwarty odcinek dzieła pobił kolejny rekord oglądalności, a fani są pod wrażeniem szczególnie jednej ikonicznej sceny przeniesionej z gry do serialu.

Reklama

Sceny samochodowe czwartego odcinka The Last of Us skradły serca fanów

Mowa o scenie samochodowej, kiedy to Joel wraz z Ellie wyruszyli w kierunku Wyoming na poszukiwanie Tommy’ego, czyli brata naszego głównego bohatera. W pewnym momencie Ellie znalazła na tylnych siedzenia auta gazetę dla dorosłych ze zdjęciami i grafikami z całą pewnością nienadającymi się do wglądu dla 14-letniej dziewczynki.

Najbardziej komiczny wydał się krótki dialog pomiędzy dwójką naszych protagonistów. "Czemu te dwie strony są sklejone?" - zapytała z niepokojem i wyraźnym sarkazmem Ellie. Konsternacja, skonfundowanie i kilkusekundowe bicie się z myślami Joela potrafi wywołać salwy śmiechu.

Kapitalna opisana wyżej scena niemal żywcem została przeniesiona ze świata gry do serialu z HBO z zachowaniem praktycznie wszystkich oryginalnych sekwencji, dialogu, nasycona dodatkowo kapitalną grą aktorską Pedro Pascala i Belli Ramsey.

Szybki rekonesans wątków internetowych i kanałów społecznościowych związanych ze światem The Last of Us pokazuje, że to właśnie te ujęcia i ta scena skradła serca szerokiej rzeszy widzów. Jakie jeszcze wyborne akcje zaprezentują nam w najbliższych odcinkach producenci? Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy