​The Last of Us. Najlepsze i najwyżej oceniane odcinki serialu HBO

The Last of Us to najświeższy hitowy serial produkowany przez HBO. Dzieło inspirowane jedną z najpopularniejszych gier wideo o tym samym tytule zaskarbiło serca wielu odbiorców na całym świecie. Które odcinki oceniane są najlepiej i cieszą się największym uznaniem?

Fani gier do tej pory nie doczekali się zbyt wielu wybitnych kinematograficznych pozycji, będących adaptacjami gier wideo. Większość tytułów nie spełniła oczekiwań, przynajmniej aż do tego roku. The Last of Us, czyli najnowszy serial produkowany przez HBO ma szansę zupełnie odwrócić ten trend.

Do tej pory swoich premier doczekały się cztery odcinki pierwszego sezonu serialu. Przed nami debiut jeszcze pięciu epizodów. Odcinki wychodzą w każdą niedzielę na rynku amerykańskim. Polscy odbiorcy otrzymują do nich dostęp dzień później, w poniedziałek.

Reklama

Które z dotychczasowych odcinków The Last of Us cieszą się najlepszymi ocenami?

Największe uznanie wśród fanów serialu The Last of Us zyskały dwa pierwsze odcinki. Pilotażowy epizod zatytułowany "When You’re Lost in the Darkness" oceniono na 9,2/10 w serwisie branżowym IMDB.com. Podobna ocena widnieje przy drugim odcinku "Infected", który na rzeczonym portalu dzierży podobną notę.

Najsłabsze oceny widnieją przy trzecim w kolejności odcinku, który swój debiut zaliczył tydzień temu. "Long, Long Time" nie doceniono tak dobrze, jak pierwsze dwa epizody. Ocena w tym przypadku wynosi 7,9/10. Powodem takiego stanu rzeczy jest szereg kontrowersyjnych scen, o które pokusili się twórcy. Jeśli chcecie poczytać więcej o tym epizodzie, to możecie zrobić to pod tym adresem oraz w tym miejscu.

Czwarty, najświeższy odcinek wraca już na właściwe ścieżki. "Please Hold to My Hand" pomimo najmniejszej liczby ocen, dzierży notę na poziomie 8,7/10, czyli tylko troszkę gorszą niż dwa pierwsze epizody.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy