Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Innsmouth Case: Gra dla fanów Lovecrafta już dostępna na platformie Switch

​Już dziś w Nintendo eShop zadebiutowała przygodowa gra tekstowa, umiejscowioną w tajemniczym i pełnym złych przeczuć uniwersum Lovecrafta.

The Innsmouth Case zabiera graczy w humorystyczną podróż, w trakcie której nic nie będzie takie, jakie się wydaje. To gra w kotka i myszkę ze złowrogimi siłami czyhającymi w ponurym mieście Innsmouth, miejscu wypełnionym po brzegi nienazwanymi okropnościami - twoim zadaniem jest pozostać czujnym, zachować bezpieczeństwo i rozwiązać sprawę zaginionej dziewczyny.

Reklama

Aby rozwiązać sprawę tajemniczego zniknięcia Tabithy Marsh, bystry detektyw jest nie tylko poszukiwany, ale i rozpaczliwie potrzebny. Niestety, ten jest dość zajęty, dlatego śledztwo trafia pod twoje skrzydła! Spakuj swoje rzeczy i przygotuj się na wyprawę do odległej osady rybackiej Innsmouth, gdzie czeka na ciebie dochodzenie The Innsmouth Case.

The Innsmouth Case to połączenie grozy i humoru, czyniące z tytułu pierwszą w swoim rodzaju przerażająco-zabawną przygodową grę tekstową. Liczy się każda z podjętych decyzji - jest wiele sposobów na rozwiązanie tego śledztwa. Na klęskę również...

The Innsmouth Case jest już dostępne w Nintendo eShop, w cenie 14,99 EUR (35% zniżka obowiązuje w dniu premiery) oraz na platformie Steam (Windows i Mac), a także w wersji mobilnej na Androida oraz iOS.

Dowiedz się więcej na temat: The Innsmouth Case

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama