The Division: Heartland - premiera spin-offu serii Ubisoftu coraz bliżej?

The Division Heartland otrzymało kategorię wiekową w Tajwanie. Jako pierwszy zauważył to jeden z użytkowników twittera - kategoryzacja pojawiła się 14 listopada 2023 roku.

Użytkownik Kurakasis wskazuje, że kategoria - która dotyczy PeCetów, PlayStation 4, PS5, Xboxa One oraz Xboxa Series X/S sugeruje, że wkrótce powinniśmy dostać informacje na temat ewentualnej daty premiery. Może to nastąpić jeszcze w styczniu lub w lutym przyszłego roku. Na pewno też przyznanie kategorii oznacza, że wszelkie procedury związane z wypuszczeniem gry idą w prawidłowym kierunku.

Dla przy pomnienia - The Division: Heartland to spin-off serii The Division, z założeniem trybu free-to-play i dedykowany pecetom oraz konsolom. Grę po raz pierwszy zapowiedziano całkiem niedawno, bo w 2021 roku. Jednak jej droga wcale nie była usłana różami - pierwotnie twórcy zakładali wydanie gry w krótko po zapowiedzi, ewentualnie w 2022 roku.

Reklama

Wkrótce potem jednak po cichu przesunięto datę. Heartland miała się pojawić najpóźniej w 2023 roku, ale zostało nieco ponad 30 dni i nadal nie otrzymaliśmy w tej kwestii żadnych konkretów. To, czego dowiedzieliśmy się do tej pory to między innymi fragmenty rozgrywki, ujawnione w kwietniu tego roku. Materiał wideo na ten temat trwa sześć minut i komentarza od członków zespołu pracującego nad grą.

W czerwcu natomiast pojawiły się beta testy. W międzyczasie spragnionych informacji na temat przyszłości serii ucieszyła informacja o planach wydania pełnoprawnej, trzeciej części, choć oczywiście znowu nie zawierały one zbyt wielu konkretów - jedyne co wiemy na razie to fakt, że taka odsłona powstaje. Ale kiedy trafy do sklepów? Na ten moment nie wiadomo. Na pewno jednak nie nastąpi to prędko.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy