The Day Before - zapowiedź oczekiwanej gry. Nie robi wrażenia na widzach

W internecie pojawił się aż 10-minutowy zapis rozgrywki z długo oczekiwanej produkcji - "The Day Before". Historia osadzona w postapokaliptycznym świecie ma również swoją nową datę premiery.

"The Day Before" ma długą historię za sobą

Na grę pod tytułem "The Day Before" gracze czekają już od dawna. W wakacje ubiegłego roku produkcja była najczęściej dodawana do zakładki oczekiwanych produkcji na platformie Steam. Utrzymywana w gatunku survivalu gra MMO pozwoli nam się wgłębić w postapokaliptyczny świat, w którym rządzą zombie.

Według zapowiedzi twórców, mieliśmy otrzymać ogromny świat, po którym moglibyśmy dość swobodnie poruszać się i walczyć zarówno z potworami, jak i innymi graczami w rozgrywce online. Na drodze do premiery stanęły jednak problemy prawne. Valve usunęło tę produkcję ze swojej platformy, ale problemy dotyczące praw licencyjnych ciągnęły się dosyć długo.

Reklama

Teraz wiele wskazuje na to, że studio Fntastic jest bliskie ukończenia tytułu. W sieci pojawił się aż 10-minutowy zapis rozgrywki. Nie wygląda ona najlepiej, choć z całą pewnością mogłoby być znacznie gorzej.

Z ze stanem "The Day Before" nie jest najlepiej, ale też nie źle

Nie do końca wiadomo, w jakim stanie produkcyjnym jest omawiana gra. Na próbce gameplayu widzimy, że bohaterką jest młoda kobieta, która przemierza postapokaliptyczny świat. Widzimy zniszczone samochody, opustoszałe domy, brak jednak jakichkolwiek przechodniów. Ponadto twórcy demonstrują nam menu zmiany i modyfikacji broni. Przypomina ono nieco to, co widzimy w "Call of Duty: Warzone".

Warstwa graficzna nie porywa, ale trudno też jednoznacznie skrytykować to, co widzimy w filmie. Na pewno na kolana nie rzuca "obrazek", jeśli mówimy o najnowszej produkcji, ale też trudno nazwać grafikę szczególnie brzydką. Twórcy zademonstrowali nam również model strzelania.

Wydaje się, że z pokonywaniem rywali nie będziemy mieli większych problemów. Podano również kolejną datę premiery - zaplanowana ona jest na 10 listopada 2023 roku. Mamy nadzieję, że tym razem dojdzie ona do skutku bez przeszkód.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Day Before

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy