​The Dark Pictures: The Devil in Me ujawnia nowe postacie

Supermassive Games w najnowszym trailerze postanowiło ujawnić wszystkim zainteresowanym postacie występujące w nachodzącej premierze grane przez gwiazdorską obsadę.

Hucznie zapowiadane The Devil in Me będzie finałem pierwszego sezonu The Dark Pictures Anthology. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich odsłon cyklu, mamy do czynienia z przygodówką pełną akcji, utrzymaną w klimacie horroru. Gra będzie ukazywać losy grupy dokumentalistów, która otrzymuje telefon z zaproszeniem do współczesnej repliki "Zamku morderstw" H.H. Holmesa. 

Po przybyciu na miejsce odkrywają, że budynek nie jest repliką, lecz wierną i w pełni funkcjonalną imitacją. Na domiar złego szybko zdają sobie sprawę, że są obserwowani, a ich życie jest w stałym niebezpieczeństwie. Wszystko to sprawia, że pobyt w tym miejscu staje się dla nich prawdziwą walką o przetrwanie, a o tym, kto wyjdzie cało z opresji, zdecydują dokonywane przez nas wybory.

Reklama

Studio wypuszcza kolejne ciekawostki

W celu podgrzania atmosfery przed nadchodzącą wielkimi krokami premierą Supermassive Games na swoim oficjalnym kanale na Youtube ujawniło kolejną zapowiedź. W nowym, mrożącym krew w żyłach zwiastunie przedstawiona została cała plejada postaci The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me. 

Wśród gwiazdorskiej obsady znaleźli się Paul Kaye (Charlie Lonnit), najbardziej znany z roli Thorosa z Myr w "Grze o Tron", następnie Jessie Buckley (Kate Wilder) z Netflixowego" Może pora z tym skończyć", Fehinti Balogun (Mark Nestor) i Gloria Obianyo (Jamie Tiergan) z Diuny 2021 jak i Nikki Patel (Erin Keeman) grający w Coronation Street. 

Zwiastun ukazywał wszystkie postacie ginące w brutalny sposób, co daje graczom wskazówkę, czego mogą się spodziewać, jeśli podejmą niewłaściwe decyzje. Według wydawcy Bandaia Namco w grze pojawi się również seryjny zabójca, którego charakterystyczną postać można również dostrzec na zwiastunie.

Mówi się, że czwarta gra w antologii horroru jest zakorzeniona w realizmie, w przeciwieństwie do poprzednich tytułów realizowanych przez studio, gdyż będzie koncentrować się na rzeczywistej historii seryjnego mordercy H.H. Holmesa. Patrząc na zwiastun, Zamek Morderstw będzie wyposażony w różne pułapki, takie jak zapadnie czy komory gazowe, które to Holmes miał podobno realnie w swoim hotelu w 1893 roku. Według doniesień Holmes zwabił i zabił do 200 osób podczas trwających w tamtym okresie Światowych Targów Chicago. Niektóre źródła twierdzą, że liczba ta przez lata była jednak przesadzona.

To dopiero początek

Supermassive Games ma za sobą udaną passę, która ciągnie się nieustannie od czasu wydania Until Dawn w 2015 roku. Studio niedawno wyszło z letnim horrorem “The Quarry", który to zebrał bardzo pozytywne recenzje od krytyków i wielu graczy. The Dark Pictures Anthology jest prawdopodobnie nadal jednym z najbardziej ambitnych projektów, które deweloper miał okazję realizować, a to ze względu na sporą liczbę opowiadanych historii.

Pierwszy sezon The Dark Pictures Anthology dobiegnie już niestety za chwilę do końca, ale Supermassive Games ogłosiło, że planuje wydać w przyszłości więcej tytułów z serii Dark Pictures. Dzięki tej informacji fani tego typu horrorów mogą spać spokojnie i skupić się na przygotowaniach do tego, co ma wkrótce nadejść.

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me ukaże się już 18 listopada 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Devil in Me | Supermassive Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy