Testy Mortal Kombat 1 rozpaliły apetyty. Gracze nie mogą doczekać się premiery

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od oficjalnego debiutu Mortal Kombat 1. Według producentów gry z NetherRealm będzie to największy projekt z całej zasłużonej w branży serii. Zachwyt nad tytułem podzielać zaczynają osoby, które miały okazję doświadczyć rozgrywki w testach beta.

Mortal Kombat 1 rozgrzewa fanów głównie ze względu na kilka powodów. Przede wszystkim będzie to prawdziwy powrót do klasyki, bowiem produkt sygnowany jest jako reboot oryginalnej pierwszej odsłony cyklu. Zobaczymy więc wiele legendarnych bohaterów walczących na śmierć i życie.

Chociaż seria MK przez cały okres swojego istnienia zaoferowała wiele postaci, fani i weterani popularnego "Mortala" z nostalgią zerkają w kierunku tych, których zapamiętali z jego pierwszych części. Ponadto sam Ed Boon lubujący się w rozmaitych gierkach z entuzjastami serii, niestroniący od żartów i podsycania atmosfery, wyznał, iż Mortal Kombat 1 jest najbardziej pracochłonnym przedsięwzięciem serii.

Reklama

Ci, którzy zakupili nadchodzącą grę w wariancie przedsprzedażowym na konsoli PlayStation 5 lub Xbox Series X/S otrzymali dostęp do wczesnych testów beta trwających od 18 do 21 sierpnia. Zachwyty nad grą słychać i widać niemal w każdym zakątku sieci.

Widoczne jest to chociażby w serwisie Reddit, gdzie możemy wyczytać m.in. takie wpisy: "Mam ponad 40 lat i gram od pierwszego Mortal Kombat (...) Kombo to świetna zabawa, a dbałość o szczegóły postaci i tła jest niesamowita. Ostatnio grałem trochę w MK11 i postanowiłem wskoczyć do niego po dwóch dniach MK1... i to było wstrząsające. MK11 wydaje się szorstki i pozbawiony płynności w aspekcie rozgrywki. To pokazuje mi, o ile lepszy jest MK1".

Format rozgrywki pochwalił także inny użytkownik Reddita, pisząc: "Jako 36-latek, który również grał w oryginał, jestem bardzo podekscytowany, że system kameo został zaimplementowany w sposób, który nie pochłania całego klimatu i nie zamienia go w coś zupełnie nie do poznania".

Mortal Kombat 1 trafi na sklepowe półki 14 września i będzie dostępna na: PC, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat 1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy