Test Drive Unlimited Solar Crown tylko na next-geny. Data premiery opóźniona

​Fani wyścigów będą musieli uzbroić się w cierpliwość i spędzić kilka dodatkowych miesięcy w F1 22. Nacon poinformował właśnie, że Test Drive Unlimited Solar Crown trafi do sprzedaży dopiero w przyszłym roku.

Powrót Test Drive dla weteranów gier wyścigowych to na pewno bardzo ważne wydarzenie. Niestety nie wszystko poszło najwyraźniej po myśli deweloperów podczas procesu produkcji. Na stronie Steam Test Drive Unlimited Solar Crown pojawił się nowy wpis, który zapowiada decyzje podjęte przez Nacon.

Najważniejszą z nich jest oczywiście przełożone premiera. Oryginalnie gra miała pojawić się we wrześniu tego roku. Nowa data premiery nie jest nam niestety znana, ale wiemy, że debiutu nie doczekamy się w tym roku.

Reklama

Gdyby tego było mało, Nacon poinformował również, że gra nie pojawi się na konsolach poprzedniej generacji. Przyszły rok może być okresem, kiedy zaczną debiutować produkcje stworzone z myślą o nowej generacji.

Niestety o samej grze cały czas nie wiemy wiele. Nacon przy okazji ostatniego ogłoszenia poinformował, że planują pozostać w stałej komunikacji ze społecznością i myślą już o organizacji zamkniętych beta testów. Premiera może nie nastąpić tak szybko, ale niedługo powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat Test Drive Unlimited Solar Crown.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Test Drive Unlimited Solar Crown
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy