Tekken 8: w przyszłym miesiącu zaplanowano sesje testów sieci gry

Tekken 8 w przyszłym miesiącu pojawi się w grywalnej wersji w ramach zaplanowanych przez Namco zamkniętych testów sieciowych.

Według informacji podanych dzisiaj przez Bandai Namco, wersja testowa dedykowana PlayStation 5 pojawi się 21 lipca, natomiast gra tydzień później zagości na pecetach oraz Xboxach. Testy są co prawda zamknięte, ale można postarać się wziąć w nich udział, rejestrując się na oficjalnej stronie gry.

Do udziału w testach mogą zgłosić się posiadacze każdej z wymienionych wcześniej platform. Sesje potrwają dwa weekendy, pierwszy będzie ekskluzywny dla PlayStation, natomiast w drugim - i to w ramach cross-play - wezmą udział posiadacze PC i Xboxów. Po sieci krążą co prawda informacje, że sesja testowa dostępna jest jedynie dla obywateli Stanów Zjednoczonych, ale w moim przypadku rejestracja przebiegła bez problemów - tak czy siak, szczęśliwcy, którzy wezmą udział w sesjach testowych i tak zostaną wybrani na zasadzie losowania. Możliwość rejestracji kończy się 27 czerwca.

Reklama

Testy sieciowe Tekkena 8 zapowiada specjalny zwiastun:

Przy okazji dobra wiadomość dla posiadaczy konsol - mimo, iż zaplanowana sesja badać będzie głównie tryby online i wytrzymałość infrastruktury sieciowej, ani w przypadku PlayStation ani Xboxów nie będzie konieczne wykupowanie abonamentów Plus / Live / Game Pass. W sesjach gracze będą mogli wziąć udział w cross-platformowych meczach rankingowych, do rangi 10., z wykorzystaniem 16 postaci - w tym nowej, Claudio. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie 5 aren. Więcej szczegółów na temat sesji znajdziecie na stronie FAQ.

Pamiętać też trzeba, że to dopiero pierwsza z wielu sesji testowych, a z racji iż od oficjalnej premiery gry dzieli nas szmat czasu, na pewno pojawią się jeszcze jakieś beta testy - tak więc gra sama w sobie w obecnej formie może jeszcze wielu graczom płatać figle i nie należy jej traktować jako pełnoprawnego produktu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tekken 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy