Techland pracuje nad nowym RPG w świecie fantasy

​Twórcy Dying Light 2 grają z nami w otwarte karty. Zamiast próbować ukryć swoje plany, Techland krótko zapowiedział swój kolejny projekt i rozpoczął rekrutację nowych deweloperów. Studio rozpoczyna prace nad grą RPG.

Oferty pracy są od lat sprawdzonym i niezawodnym sposobem na poznawanie planów deweloperów. Świadomy tej sytuacji Techland opublikował krótkiego tweeta, w którym zapowiedział swój nowy projekt - fantasy RPG z otwartym światem.

Bardzo możliwe, że właśnie do tego projektu zbierał ludzi Techland w zeszłym roku. Wtedy większość fanów wyczekiwała jednak premiery Dying Light 2 i bardziej interesowały ich nie plany na przyszłość, tylko zbliżający się debiut sequela.

Reklama

Teraz sequel odniósł jednak spory sukces, gra jest wciąż rozwijana, a kolejnym krokiem dla Techlandu okazuje się świat fantasy. Można śmiało założyć, że polskie studio zostawia temat zombie i przenosi się do świata elfów, krasnoludów i jednorożców.

Niestety na ten moment nie wiemy wiele o kolejnym projekcie Techlandu. W swoim tweecie studio zdradza jedynie, że będzie to gra AAA z otwartym światem. Prawdopodobnie przyjdzie nam na nią jeszcze trochę poczekać. Znając Techland, pierwsze szczegóły zdradzą dopiero wtedy, kiedy będą na to gotowi.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Techland | RPG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy