Reklama

Techland gra dla Matyldy #OneDollarBaby

​Techland jest firmą, która na co dzień zajmuje się tworzeniem gier komputerowych. Jej produkcje są rozrywką dla milionów ludzi na całym świecie.

Techland to także zgrany zespół, który nie pozostaje obojętny na potrzeby innych. Gdy były pracownik zwrócił się do z prośbą o pomoc dla jego umierającej córki, Techland nie mógł przejść obok tego obojętnie. Wy gracze pomogliście uczynić ich gry świetnymi.

Teraz możecie sprawić, aby stał się cud. Wystarczy, że każdy z was przekaże choćby najmniejszą kwotę, a wspólnie z Techlandem jesteśmy w stanie zebrać potrzebną sumę w mgnieniu oka. To jak pstryknięcie palcami.

"Roczna Matylda jest nam niezwykle bliska. To nasza dziewczyna z Techlandowej rodziny. Jest bardzo chora, ale wiemy jak jej pomóc. Lekarze ze specjalistycznej kliniki w Nowym Jorku dają 98% szans na wyleczenie złośliwego raka oka, który został zdiagnozowany u Matyldy, gdy miała 3 miesiące. Oni jedyni na świecie są w stanie dokonać cudu. Leczenie jest jednak bardzo drogie. Z potrzebnej kwoty 1,2 mln złotych, wszystkim zaangażowanym udało się zebrać już sporą sumę. Obecnie brakująca suma to ponad 800 tys. złotych. Pomóż nam uratować Matyldę. Każdy dzień się liczy, dlatego nie każ nam czekać. Wejdź na https://www.siepomaga.pl/r/onedollarbaby i razem z nami pomóż Matyldzie. Prosimy przekaż tę wiadomość innym. Udostępnij nasz film. Zrób sobie zdjęcie z dolarem czy "polską dychą" i wrzuć z hasztagiem #OneDollarBaby. Dajmy naoczne wsparcie rodzinie małej Matyldy. Pomóż nam na nowo w jej oczach zobaczyć zdrowie i radość z beztroskiego dzieciństwa, bo nasza miłość odbija się w nich bez względu na wszystko" - piszą w specjalnym komunikacie pracownicy Techlandu.

Reklama

My pomagamy Matyldzie. Gracze, liczymy na Wasz odzew na SiePomaga!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje