Szczegóły wymiany Call of Duty: Ghosts w wersji X360 i PS3 na next-geny

Niedawno EA ujawniło szczegóły przesiadki z FIFY 14 i Battlefielda 4 z X360 i PS3 na next-geny, a teraz podobnie zrobiło Activision.

W ramach przygotowanej przez koncern oferty za 10 dolarów lub euro gracze posiadający Call of Duty: Ghosts w edycji na Xboksa 360 lub PlayStation 3 będą mogli dokupić wydania na Xboksa One oraz PlayStation 4.

Zasady programu są podobne, jak w przypadku propozycji od EA. Zwolennicy platform Microsoftu będą mieli do wyboru kilka opcji, w tym możliwość kupna u wybranych sprzedawców zestawu składającego się z cyfrowych wersji Call of Duty: Ghosts na X360 i XBO za 69,99 dolara.

Podobnie sprawa wygląda w sytuacji nabycia gry bezpośrednio z Rynku Xbox Live - tam edycja na Xboksa 360 kosztuje 59,99 dolarów, a za dodatkowe 10 dolarów można dokupić produkcję na Xboksa One. Z oferty skorzystać można do 31 marca 2014 roku.

Reklama

Aha - oprócz tego przygotowano kilka innych propozycji przygotowanych dla miłośników "pudełek". Zależne są one jednak od konkretnego sklepu i nie wiadomo czy pojawią się w Polsce. Podobnie wygląda to w przypadku konsol Sony.

Do pudełek z Call of Duty: Ghosts w wersji na PS3 dodawany będzie kod, który pozwoli kupić cyfrową wersję gry w edycji na PS4 za 10 euro (42 zł). Ze zniżki skorzystać można do 31 marca 2014 roku. Warto też przypomnieć, że pakiety season pass zostaną przeniesione na next-geny bezpłatnie.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Ghosts | Activision | Strzelanki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy