Syberia 3 pojawi się również na konsolę Nintendo Switch

PC, PS4 i Xbox One nie będą jedynymi platformami, na które pojawi się Syberia 3, długo wyczekiwana kontynuacja przygodowej sagi.

Nowe przygody Kate Walker pojawią się również na Nintendo Switch. Studio Microids ogłosiło, że gra Syberia 3 ukaże się również na Switch, nową konsolę Nintendo.

W Syberii 3 gracz wciela się w rolę Kate Walker, odwiedzając niezwykłe miejsca, odkrywając tajemnice i rozwiązując łamigłówki w kompletnie nowy sposób. Najnowsza odsłona Syberii po raz pierwszy zostanie pokazana w pełnym 3D.

Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca Kate zostaje odnaleziona przez Youkoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami. Utknąwszy w wiosce Valsembor muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania...

Reklama

Edycje kolekcjonerskie oraz standardowe Syberii 3 na PC, PS4 i Xbox One można zamawiać na cdp.pl.

Syberia to marka gier stworzona przez mistrza gatunku, francuskiego rysownika Benoit Sokala. Pozycje z tej serii sprzedały się w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie. Doskonała, tajemnicza fabuła, klimatyczne ilustracje oraz przepiękna muzyka skomponowana ponownie przez Irona Zura (Fallout 3 i 4, Dragon Age, Prince of Persia) to tylko kilka spośród wielu wyróżników tej ciekawie zapowiadającej się produkcji.

Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej na PC, PS4 i Xbox One już w marcu. Data premiery na Nintendo Switch zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Syberia 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy