Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Syberia 3 opóźniona

​Gracze wyczekujący na powstającą we francuskim studiu Microids przygodówkę Syberię 3 muszą uzbroić się w cierpliwość. Twórcy gry ujawnili, że ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Syberia 3 miała ujrzeć światło dzienne 1 grudnia, ale plany zmieniono. Przedstawiciele studia Microids poinformowali, że produkcja zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku, choć dokładnego terminu nie ujawniono.

Reklama

Twórcy tłumaczą, że powodem opóźnienia jest chęć dopracowania tytułu. Developerzy podkreślają, że potrzebują kilku dodatkowych tygodni, aby upewnić się, że przygodówka spełni wysokie oczekiwania fanów cyklu wykreowanego przez Benoita Sokala.

Akcja produkcji osadzona zostanie tuż po wydarzeniach z poprzedniej części serii. Gracze ponownie wcielą się w Kate Walker - młodą prawniczkę, która trafia na Syberię. Tym razem bohaterka trafia do obozu ludu Yokai, którzy ratują kobietę przed śmiercią.

Syberia 3 zostanie wydana na PC, a także konsolach Xbox One i PlayStation 4. W naszym kraju gra ukaże się nakładem firmy CDP.pl, która na potrzeby przygodówki przygotowuje pełną lokalizację - dubbing.

Dowiedz się więcej na temat: Syberia 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje