​Świat Warhammera 40,000: Darktide na nowym zwiastunie

Jeśli nie mieliście do tej pory do czynienia ze światem nadchodzącej strzelanki w uniwersum Warhammera 40,000, nowy trailer pomoże Wam się odnaleźć.

Studio Fatshark wypuściło nowy zwiastun nadchodzącego, co-opowego shootera Warhammer 40,000: Darktide. Gra ma być przeznaczona dla maksymalnie czterech graczy, a jej akcja zostanie osadzona w mieście Tertium, na planecie Atoma Prime. Gracze będą mieli za zadanie stanąć do walki z Chaosem i powstrzymać hordy przeciwników, które chcą zmieść miasto z powierzchni planety. Dla samotników, lub graczy, którzy po prostu nie przepadają za trybami współpracy z innymi, przewidziano tryb gry solo, gdzie rolę pozostałej trójki obejmują boty.

Reklama

Mrok i beznadzieja

Opublikowany dzisiaj zwiastun daje przyszłym graczom pojęcie o tym w jak mrocznym settingu przyjdzie im się znaleźć. Zwiastun zatytułowano World Into i jest on nie tylko prezentacją świata, ale też zawiera kilka ciekawych easter eggów dla fanów uniwersum i serii. Sami zobaczcie:

Warhammer 40,000 od pewnego czasu otrzymuje całą serię zwiastunów, które prezentują nie tylko świat, ale też różne grywalne postaci. Jeden z najnowszych materiałów prezentował podklasy Ogryn i Skullbreaker. Inne materiały dotyczą między innymi Zealotów i Weteranów.

Wkróce beta

Jeśli nie możecie się już doczekać, by samemu sprawdzić nie tylko wszystkie te klasy i postaci, ale też cały świat, zaprezentowany w dzisiejszym materiale wideo, to już 17 listopada w Wasze ręce powinna trafić beta, która poprzedza oficjalną premierę. Ta nastąpi 30 listopada i trafi na komputery PC. Później gra wyląduje również na Xboxach najnowszej generacji, ale to wydanie nie ma jeszcze określonej daty.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy