Warhammer 40K: Darktide z mnóstwem linii dialogowych

Warhammer 40K: Darktide od Fatshark będzie najwyraźniej zawierał sporo interakcji między postaciami. Podobnie, jak ma to miejsce w Vermintide.

Warhammer 40K: Darktide to najnowsza kooperacyjna strzelanka od studia Fatshark, zespołu odpowiedzialnego za Warhammer: Vermintide. W odróżnieniu do Vermintide nowa gra będzie toczyć się w odległej przyszłości Warhammer 40K. Fani mogą liczyć na mocne science fiction i walkę skupioną na broni palnej.

W grze pojawią się też nowe klasy, ale wyraźnie widać, że inspirowane są one sukcesem Vermintide. Jednym z elementów, za które gracze polubili postacie w grze fantasy, były rozmowy między nimi. Na szczęście deweloperzy uspokajają i zapewniają, że nowy tytuł jest bogaty w tysiące linii dialogowych.

Reklama

Oddajmy głos postaciom

W pierwszym blogu deweloperskim dyrektor narracyjny Mårten Stormdal stwierdził, że fani nie będą musieli się martwić o historię i misje w Warhammer 40K: Darktide. Nie zabraknie w nich także interakcji między postaciami.

Stormdal następnie powiedział, że zaowocowało to stworzeniem powiązań między postaciami i osobowościami w oparciu o to, które postacie lubiłyby innych, które tolerowałyby zespół, a które aktywnie nienawidziłyby zespołu. Według Stormdala doprowadzi to do wielu ciekawych interakcji, a Fatshark stworzył tysiące linii głosowych, aby utrzymać wysokie morale w grupie. Do pracy nad tekstami został zaangażowany także znany autor Warhammera, Dan Abnett. Dzięki niemu wszystko, co wypowiadają bohaterowie, ma być spójne z fabułą gry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Warhammer 40K
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama