​Świat Hitmana dostępny w jednym, potężnym pakiecie

IO Interactive postanowiło dokonać niemałej rewolucji w serii Hitman, a konkretnie - w jej najnowszej trylogii. Oprócz zmiany nazwy, otrzymamy całą masę nowej zawartości.

Kilka dni temu Hitman 3 otrzymał nowy tytuł - World of Assassination - i nazwa ta doskonale oddaje to, z czym będziemy mieli do czynienia. “Trójka" to bowiem już nie tylko pojedyncza odsłona serii, ale tak naprawdę istne kompendium wszystkich misji, jakie otrzymał Hitman w całej nowej trylogii, wydawanej od 2016 roku. Oprócz lokacji i zadań z pierwszej i drugiej części, otrzymamy też kampanię Pacjent zero - wszystko to w ramach darmowej aktualizacji, dostępnej dla każdego kto posiada już Hitmana 3.

Reklama

Hitman Freelancer

Jednak na tym niespodzianki dla fanów serii dopiero się zaczynają. Hitman otrzymał też nowy tryb, Freelancer, dzięki któremu misji nie będziemy już zaczynać w punkcie startowym danej lokacji, a we własnej kryjówce, która w dodatku będzie modyfikowalna. Freelancer to także kolejna, nowa kampania - Hitman ma zneutralizować plany sześciu gangów, operujących na szeroką skalę na całym świecie. Walka z gangami zacznie się od zebrania informacji na temat ich szefów, wytropienia ich, a następnie - cichej eliminacji. Postępy w nowej kampanii oczywiście oznaczają dobrze już znany dostęp do kolejnych elementów wyposażenia i arsenału.

Płatne DLC

Przyznacie, że to cała masa dodatkowej zawartości i to dostępnej za darmo. Ale jest coś jeszcze - gracze, którzy zechcą nabyć coś, co stworzyło IO Interactive, będą mogli zakupić specjalny pakiet kolejnych DLC. World of Assassination Deluxe Pack będzie kosztuje niecałe 140 złotych i zawiera elementy paczki Premium z Hitmana 2 oraz Deluxe z Hitmana 3. Trafiła tak między innymi cała kampania Seven Deadly Sins, której założenia opierają się na trybie Eskalacji. Przejście kampanii oznacza znowu kolejne elementy wyposażenia, tym razem “tematyczne", nawiązujące do tytułowych grzechów głównych.

Tanio nie jest, ale przesadnie drogo też nie

Jeśli natomiast nie posiadacie na swojej kupce wstydu żadnego nowego Hitmana, zakup całego World of Assassination to wydatek rzędu niecałych 330 złotych, a z pakietem Assassination Deluxe Pack - ok. 460 złotych. Do 2 lutego trwa jednak promocja, w której World of Assassination kosztuje niecałe 180 złotych. Ale trzeba przyznać, że stosunek ceny do zawartości nawet przy cenie bez promocji i tak wypada niezwykle atrakcyjnie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hitman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy