Superman w grze na silniku Unreal Engine 5!

Superman to jedna z najsłynniejszych postaci związanych ze światem superbohaterów. Znana od prawie 90 lat ikona kina i książek od dawna również ma dedykowane sobie gry wideo.

Superman od dawna legendą popkultury

Superman jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych superbohaterów w historii popkultury. Po raz pierwszy postać stworzona przez DC Comics pojawiła się jeszcze przed wybuchem II wojny światowej - w 1938 roku. Komiks pod tytułem "Action Comics vol. 1 #1" był pierwszym dziełem, w którym świat poznał Supermana.

Od tego momentu sława postaci tylko i wyłącznie rosła. Co ciekawe, już w latach 50. pojawiła się w kinach pierwsza ekranizacja tego bohatera. Od tego czasu regularnie produkowane są filmy na ten temat. Powstało także wiele gier wideo, w których główną postacią fabularną był Superman. Teraz studio TeaserPlay wymyśliło swoją własną koncepcję.

Reklama

Na swoim kanale YouTube TeaserPlay opublikował ponad 3-minutowy nieoficjalny trailer gry opartej o przygody Supermana. Co ciekawe, miałaby ona odbywać się w realnym świecie i zwiastun ten "postawiony" jest na silniku Unreal Engine 5 od Epic Games. Sami zobaczcie, jak świetnie ten koncept wygląda.

TeaserPlay po raz kolejny stworzyło dzieło

Ponad trzy minuty to bardzo długi trailer, jak na standardy TeaserPlay. W trakcie trwania tego wideo widzimy, jak Superman w charakterystycznej pozie, przemierza lotem całe miasto. Następnie staje na szczycie jednego z najwyższych budynków i...wzbija się aż do kosmosu. Obserwuje Ziemię z przestrzeni kosmicznej, a następnie urządza wyprawę na Księżyc.

Trzeba przyznać, że zaprezentowany trailer jest pełen pomysłowości ze strony TeaserPlay. Część rozgrywki odbywa się na Ziemi, część w kosmosie, co jest kapitalnym połączeniem. Podczas powrotu do naszej rzeczywistości, ląduje on w dżungli nad oceanem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Superman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama