Super Mario - księżniczka Peach otrzymała swoje zestawy LEGO

Seria klocków LEGO inspirowana grami o wąsatym hydrauliku wciąż się rozwija. Najnowsze zestawy poświęcono księżniczce Peach.

LEGO Super Mario to dosyć specyficzne klocki. Duński producent wspólnie z Nintendo opracował zestawy, z których budujemy coś w rodzaju plansz rodem z gier wideo, a występujące w nich figurki są w dość dużym stopniu (jak na klocki, rzecz jasna) interaktywne - wyświetlają różne animacje w zależności od koloru podłoża czy od typu przeciwnika, zbierają złote monety, emitują charakterystyczne dźwięki, a gdy je położymy, zaczynają słodko chrapać.

Reklama

Do tej pory w zestawach LEGO Super Mario pojawiły się najbardziej charakterystyczne postacie znane z tego uniwersum. Mogliśmy kupić zestawy z figurkami reprezentującymi Mario, Luigiego czy Bowsera. Teraz LEGO i Nintendo wprowadziły do sprzedaży produkty z kolejną postacią - księżniczką Peach.

Zestawy LEGO z księżniczką Peach

LEGO standardowo wypuściło do sklepów zestawy o dużej rozpiętości cenowej. Za zestaw startowy, w którym znajdziemy figurkę księżniczki Peach, zapłacimy 249,99 zł (cena sugerowana). Cena jednego z zestawów rozszerzających to zaledwie 45,99 zł. Ale najdroższy z nich to już wydatek 629,99 zł. Poniżej zestawienie wszystkich zestawów LEGO, w których główną bohaterką jest urocza księżniczka:

  • Przygody z Peach — zestaw startowy - 249,99 zł
  • Zamek Peach — zestaw rozszerzający - 629,99 zł
  • Big Spike i chmury — zestaw rozszerzający - 279,99 zł
  • Salta Fuzzy’ego — zestaw rozszerzający - 119,99 zł
  • But Goomby — zestaw rozszerzający - 45,99 zł

Największy zestaw - Zamek Peach - składa się z aż 1216 elementów. Jego wysoka cena wynika także z faktu, że znajdziemy w nim nie jedną, a pięć figurek. Będą to: Bowser, Ludwig, Toadette, Goomba oraz Bob-omb. Wszystkie zestawy trafią do sklepów w sierpniu 2022 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Super Mario
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy