Super Mario Bros. Wonder zaprezentowane. Debiut już za kilka miesięcy!

Fani Mario mają w ostatnim czasie bardzo wiele powodów do zadowolenia. Teraz Nintendo postanowiło rozgrzać serca entuzjastów jeszcze mocniej. Oficjalnie ogłoszono i zaprezentowano nową grę z serii - Super Mario Bros. Wonder. Produkcja pojawi się na sklepowych półkach już w październiku.

Lubimy kiedy przecieki się materializują. Tak też było tym razem, bowiem o pracach nad nową grą traktującą o przygodach popularnego wąsatego słyszeliśmy już od pewnego czasu. Nintendo nie zamierzało czekać w nieskończoność. Gorące ogłoszenia pojawiły się przy okazji trwającego eventu Nintendo Direct.

Super Mario Bros. Wonder to nadchodząca side-scrollowa platformówka 2,5D, która całymi wręcz garściami czerpie z klasyki. Nie brakuje jednak nowości i intrygujących, jak na tę serię mechanik. Nasz główny bohater można przywdziewać rozmaite formy, np. zmieniać się w słonia, kolczastą kulkę i inne przedmioty, by płynniej przemieszczać się po planszy pełnej zagrożeń.

Reklama

Oprócz Mario w produkcji pojawiają się grywalne postacie: Luigi, Toad, Peach, Yoshi, Wiggler czy Daisy. Sama nazwa gry nawiązuję do wonder flowers (gadających kwiatków), które prowadzą nas przez całą rozgrywkę. Jak przystało na tę serię, nieodłączną częścią gameplayu jest pełna zabawnych momentów chaotyczna rozgrywka, którą możemy uskuteczniać w trybie kooperacyjnym dla 4 osób.

Super Mario Bros. Wonder zadebiutuje jeszcze tego roku, dokładnie 10 października tylko na konsoli Nintendo Switch. Przedsprzedaż już wystartowała. Czy nowa produkcja okaże się hitem? Dowiemy się już za kilka miesięcy. Na pewno Nintendo ma sporo powodów do radości w związku z serią o wąsatym hydrauliku, bowiem w ostatnich tygodniach serca fanów rozgrzał głośny film Super Mario Bros. Movie, który podbił niemal wszystkie światowe kina.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nintendo Switch | Super Mario Bros.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy