Sukces City of Titans. Udało się zebrać kwotę minimalną

Gracze spragnieni są kolejnych MMO z superbohaterami - takie wnioski można wyciągnąć po niezwykłym sukcesie trwającej właśnie kickstarterowej zbiórki na City of Titans, produkcji będącej duchowym następcą City of Heroes/Villains.

Choć do końca akcji pozostało jeszcze kilkadziesiąt dni, już teraz udało się zgromadzić kwotę niezbędną do realizacji projektu. Twórcy City of Titans - w głównej mierze fani rozczarowani wyłączeniem City of Heroes/Villains - mogą mówić o sukcesie.

W kilka dni od rozpoczęcia zbiórki na Kickstarterze udało im się zgromadzić pieniądze na stworzenie swojej gry. W chwili pisania newsa na koncie sieciówki znajduje się 362 tysiące dolarów, podczas gdy developerzy potrzebowali co najmniej 320 tysięcy dolarów.

Oznacza to, że udało się przy okazji przekroczyć pierwszy dodatkowy próg finansowy - po zebraniu 350 tysięcy dolarów twórcy obiecywali stworzenie androidowej wersji edytora postaci, co też się stanie. W planach jest też edycja wspomnianej aplikacji na iOS (jeśli uda się zgromadzić 400 tysięcy dolarów) oraz wydanie sieciówki na Maki (450 tysięcy dolarów). A to nie wszystko - w planach są jeszcze kolejne rozszerzenia, które zostaną ujawnione później.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje