Sukces bety Titanfalla. Twórcy pracują nad wyeliminowaniem wykrytych bugów

Beta Titanfalla już za nami - jej serwery zostały wyłączone w zeszłą środę, 19 lutego.

Testy cieszyły się sporą popularnością, czym pochwalili się przedstawiciele Respawn Entertainment. Zapewniając przy okazji, że już rozpoczęto prace nad wyeliminowaniem wykrytych przez graczy bugów.

W rozmowie z serwisem Polygon Abbie Heppe, community manager w studiu Respawn Entertainment, wyjawiła, że w testach Titanfalla wzięło udział 2 miliony unikalnych użytkowników. Liczba ta zwiększyła się zapewne po tym, jak udostępniono betę wszystkim chętnym.

Heppe zapewniła przy okazji, że developerzy już zajęli się łataniem gry i eliminacją błędów, które wykryli gracze w trakcie testów, choć zaznaczyła, że część bugów może się jeszcze przekraść do pełnej wersji, ale nie będą to poważne problemy.

No i oczywiście zostaną one wkrótce i tak rozwiązane. Ma też nadzieję, że w trakcie bety ekipa z Respawn Entertainment udowodniła, że potrafi nawiązać kontakt z fanami, informować ich o postępach w pozbywaniu się kłopotów oraz przede wszystkim słuchać ich. Czy rzeczywiście tak jest, przekonamy się w dniu premiery Titanfalla.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy