Suicide Squad: Kill the Justice League. Co wiemy o DLC i przedmiotach?

Wygląda na to, że Rocksteady Studios ma bardzo ambitne plany względem Suicide Squad: Kill the Justice League. Gra ma doczekać się DLC w postaci przedmiotów kosmetycznych i dodatkowych misji fabularnych.

Suicide Squad: Kill the Justice League szybko stało się głównym bohaterem wczorajszego State of Play i zebrało uwagę większości widzów. Rocksteady Studios potwierdziło datę premiery, 26 maja 2023 roku, przedstawiło obszerny fragment rozgrywki i dało do zrozumienia, że będzie to gra, której poświęcą sporo czasu.

Rocksteady potwierdziło, że deweloperzy robią już plany zawartości, która trafi do Suicide Squad po premierze. Wśród nich znajdują się Battle Pass, liczne przedmioty kosmetyczne, darmowe aktualizacje oraz DLC i nowe postaci z czasem wzbogacające nową produkcję studia.

Reklama

Twórcy nie użyli co prawda podczas swojej prezentacji hasła "live service", ale ujawnione przez studio plany sugerują, że będzie to produkcja tego typu. Potwierdzać zdaje się to dodatkowo fakt, że gra będzie wymagać ciągłego połączenia z internetem, nawet jeżeli interesuje nas wyłącznie kampania single-player.

Do premiery Suicide Squad: Kill the Justice League zostało jeszcze kilka miesięcy. Rocksteady wykorzysta prawdopodobnie ten czas na dalszą kampanią marketingową i po drodze powinniśmy dowiedzieć się, jak długo twórcy planują wspierać ten tytuł. Sporo zależeć będzie prawdopodobnie w tej kwestii od odbioru gry przez graczy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Suicide Squad: Kill The Justice League
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy