Suicide Squad: Kill The Justice League na pierwszym zwiastunie

​Nie mogliście się już doczekać nowej produkcji Rocksteady i z uwagą śledziliście wszystkie doniesienia na jej temat?

W takim razie mamy dobre wieści, bo podczas tegorocznej edycji wydarzenia DC Fandom deweloper zgodnie z obietnicą podzielił się nami pierwszym materiałem i szczegółami na temat nowej produkcji.

Tak jak wynikało z wpisu na Twitterze, w którym pojawiło się zdjęcie Supermana z celownikiem w kształcie logo Suicide Squad na głowie i dopiskiem “Cel wybrany", gra faktycznie skupia się na Legionie samobójców, a tytuł Suicide Squad: Kill The Justice League jednoznacznie wskazuje również na cel szalonej ekipy.

Na zwiastunie możemy zobaczyć Harley Quinn, Deadshota, King Sharka i Kapitana Boomeranga, którzy walczą z licznymi spaczonymi przeciwnikami oraz samym... Supermanem. To wyjaśnia już, skąd wcześniejsze przecieki o tym, że Rocksteady bierze się za postać Człowieka ze stali - tu mamy dwa w jednym! Co jednak ciekawe, po oczach Supermana widać, że nie jest tu sobą i pozostaje pod wpływem jakiejś złej siły, najpewniej Brainiaca.

Reklama

Jak możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi: "Korzystając oryginalnej narracji DC Universe, Suicide Squad: Kill the Justice League dzieje się w pełnym detali otwartym świecie Metropolis. Historia skupia się na członkach Suicide Squad: Harley Quinn, Deadshota, Kapitana Boomeranga i King Sharka, którzy dostają niemożliwą misję uratowania Ziemi i zabicia największych superherosów DC, Ligi sprawiedliwości. Kontrolowani śmiertelnymi materiałami wybuchowymi wszczepionymi w głowy, cała czwórka DC Super-Villains nie ma innego wyjścia, jak tylko stworzyć zespół w ramach Task Force X. Fani sami odpowiadają za swoje doświadczenia, przełączając się między bohaterami albo grając z przyjaciółmi w sieciowym co-opie".

Jak więc widać 4 postaci różniące się bronią, zdolnościami i umiejętnościami to nie przypadek i gra doczeka się komponentu kooperacyjnego. To z pewnością ucieszy wiele osób, zwłaszcza w kontekście tego, że nie będzie obligatoryjny - Suicide Squad: Kill The Justice League nie będzie grą usługą i ukaże się klasycznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X. A co z PS4 i Xbox One? Niestety już nie dostaną swojej wersji, zapewne również dlatego, że premierę zaplanowano dopiero na 2022 rok.

Nie da się ukryć, że to szmat czasu, szczególnie że Rocksteady już 4 lata każe nam czekać na swoją nową produkcję, bo jego ostatni tytuł to Arkham VR, które zgodnie z nazwą dedykowane było wirtualnej rzeczywistości. W międzyczasie będziemy mogli jednak zobaczyć nowy film z Legionem samobójców, który zadebiutuje w przyszłym roku, a za sprawą reżysera Jamesa Gunna (tego od Avengersów i Strażników Galaktyki) doczekać ma się zupełnie nowej jakości. Udostępniony teaser sugeruje zaś, że ten ma rozmach i do akcji wkroczy kilkunastu pokręconych anty-herosów!

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Suicide Squad: Kill The Justice League
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama