Reklama

Streamerka pokonała bossa w Demon's Souls z wykorzystaniem maty do tańczenia

Luality może pochwalić się niezwykłym osiągnięciem, w ramach którego pokonała jednego z występujących w Demon's Souls Remake bossów dzięki macie do tańczenia. Jest to jednak dopiero wstęp do serii, w której to ukończyła całą grę z wykorzystaniem tego kontrolera.

Pokonanie bossa w Demon's Souls lub jakiejkolwiek innej trudniejszej grze jest zawsze satysfakcjonującym uczuciem, tym bardziej, jeżeli dokona się tego w nietypowy sposób. Streamerka oraz youtuberka Luality zdołała pokonać Flamelurkera, wykorzystując do tego celu wyłącznie matę taneczną zamiast pada DualSense, polegając na pracy nóg oraz timingu. Całe osiągnięcie jest doprawdy imponujące, ale udostępniony przez dziewczynę materiał to jedynie mały wstęp do większej serii, w której to przechodzi ona Demon's Souls Remake na PlayStation 5, korzystając z przytoczonej kontrolera do tańczenia.

Reklama

Wyzwanie nietypowe, ale streamerka znana jest swoim fanom z podejmowania się tego typu rzeczy, bowiem w przeszłości ukończyła ona w ten sposób Bloodborne. Demon's Souls Remake stanowi arenę wyzwań dla innych graczy. Produkcję ukończono w zaskakująco krótkim czasie, wynoszącym niespełna 20 minut. Dokonał tego Distortion2, który wykorzystał do tego celu błąd produkcji nazywany metodą wrong-warpingu, polegającą na teleportowaniu postaci między końcami, stanowiącymi odpowiednik ognisk z Dark Souls.

Tego rodzaju zagranie oraz resetowanie gry podczas śmierci umożliwia pominięcie dłuższych fragmentów historii i trafienie do aren z bossami, nawet przed ich formalnym odkryciem. Należy jednak oczekiwać, że w przyszłości tytuł może uda się przejść komuś w jeszcze krótszym czasie.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy