Streamer Halo 2 ukończył najtrudniejsze zadanie w grze

Stało się. Nieco ponad dwa tygodnie musieliśmy zaczekać, aż któryś z doświadczonych graczy Halo 2 ukończył zadanie warte 20 tysięcy dolarów. Pieniądze trafiły w ręce JerValiN’a.

Powodów do powracania do starszych tytułów jest stosunkowo niewiele. Niektórzy lubią cofnąć się do czasów swojego dzieciństwa, inni mają słabość do oldschoolowych produkcji, a jeszcze kolejni wracają do starszych gier w oczekiwaniu na nową odsłonę serii.

Popularny streamer Charlie "Cr1tikal" White postanowił zmotywować weteranów Halo do ponownego ogrania drugiej części. Charlie wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy dolarów za wykonanie wyzwania "LASO", Legendary All Skulls On. Jak sama nazwa wskazuje, zadaniem gracza było przejście całej gry na najwyższym poziomie trudności, ze wszystkimi czaszkami, bez jakiejkolwiek śmierci.

Reklama

Ponad dwa tygodnie czekaliśmy, aż komuś uda się skończyć to imponujące osiągnięcie. Tytuł i 20 tysięcy dolarów trafił do JerValiN’a, który całe przejście streamował na swoim kanale Twitch. Łącznie wykonanie zadania zajęło mu ok. 6,5 godziny.

Według dostępnych do tej pory informacji JerValiN jest pierwszą osobą w historii Halo 2, której udało się ukończyć to wyzwanie. Streamer stał się w rezultacie nie tylko bogatszy o 20 tysięcy dolarów, ale również zapisał się na kartach historii Halo. Kto wie, może jest to dopiero początek pomysłów Cr1tikala i ma on już jakieś pomysły na pozostałe części serii.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy