Reklama

​Stray. Zabawne filmy z udziałem kotów podbijają sieć

Co, jeśli okaże się, że największymi entuzjastami gry Stray są koty? Sieć zalała ogromna fala filmów publikowanych przez internautów. Czworonożne futrzaste pupile graczy podbijają internet!

Stray jest teraz na ustach wszystkich. Gra wraz ze swoją premierą kilka dni temu podbiła Steama, gdzie cieszy się ogromną popularnością. Napływające recenzje i opinie graczy poświadczają, że tytuł wyprodukowany we współpracy BlueTwelve Studio Annapurna Interactive może okazać się jedną z najlepszych tegorocznych gier.

Reklama

Stray chwalony jest głównie za niekonwencjonalne mechaniki, zręcznie prowadzoną fabułę, kreatywną rozgrywkę i tematykę, która wnosi sporo świeżości, a przecież kot, jako główny bohater gry, to nie jest częste zjawisko w branży. W momencie pisania tego materiału w serwisie Steam gra otrzymała blisko 25 tys. recenzji oznaczonych w większości jako "Przytłaczająco pozytywne".

Stray to ulubiona gra kotów. Reakcje zwierzaków podbijają sieć

Premiera gry zainicjowała również zalew filmów w internecie, w których głównymi bohaterami są koty. Gracze pochwalili się tym, jak ich pupile reagują na rozgrywkę w Stray. Płynne animacje z udziałem głównego bohatera gry budzą zainteresowanie czworonogów doglądających telewizor bądź monitor komputera.

Każdy, kto posiada w swoim domu kota, wie, jak łatwo wzbudzić jego ciekawość nawet najbardziej prozaicznymi rzeczami i czynnościami. Nic więc dziwnego, że futrzaki w taki sposób reagują na miauczenie kota czy jego płynne poruszanie się w grze.

Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że reakcje prawdziwych kotów na rozgrywkę w Stray to nowy, wschodzący trend w serwisach społecznościowych takich jak TikTok czy Facebook.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy