Reklama

Stonehaven - nowa mapa do multi Call of Duty: Ghosts ze średniowiecznym zamkiem

Infinity Ward ujawniło kolejną mapę, która pojawi się w trybie sieciowym Call of Duty: Ghosts.

Zaprezentowaną lokacją jest Stonehaven - miejscówka ze średniowiecznym zamkiem, w którym będzie można toczyć wirtualne boje. Nowa mapa do Call of Duty: Ghosts zaprojektowana została zarówno z myślą o walce na bliski dystans, jak i starciach na większą odległość.

Stonehaven to - jak podkreślają twórcy - duża lokacja: do dyspozycji graczy oddane zostanie nie tylko wnętrze zamku, ale także otaczające je tereny. Pojawią się na niej także dynamiczne wydarzenia zmieniające przebieg rozgrywki - można zamknąć bramę, zmieniając w ten sposób układ drogi.

Reklama

I jeszcze jedno - w wywiadzie dla Eurogamera Tina Palacios, community manager w Infinity Ward, ujawniła co nieco informacji o singlu. Z jej słów wynika, że mapy w kampanii dla pojedynczego gracza Call of Duty: Ghosts będą - w przeciwieństwie do tych z poprzedniej części - większe i bardziej otwarte.

Pojawią się dwie misje, w których autorzy nie powiedzą graczowi, w którym dokładnie kierunku ma się udać, nie będzie miał więc wrażenia, że prowadzony jest za rączkę. Ba, poczuje się nawet zagubiony. Co ciekawe, nie zabraknie też zadań, w których zamiast strzelania istotniejsze będą ciche działania. Osoby preferujące jednak standardową zabawę nadal będą mogły postawić na broń palną i styl Rambo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama