Reklama

Steam - znamy daty wyprzedaży gier. Kiedy zakupicie je w promocyjnej cenie?

Valve za pośrednictwem swojego bloga ogłosiło daty kolejnych dużych sezonowych wyprzedaży gier na popularnej platformie Steam.

Wyprzedaże na Steamie od zawsze cieszą się niesłabnącą wręcz popularnością. Trudno dziwić się takiej sytuacji, skoro w serwisie pojawia się w tym czasie wiele lukratywnych ofert, a gracze polujący na okazje mają możliwość zakupu sporego asortymentu gier po cenach zniżkowych.

Valve na blogu ogłosiło daty kolejnych wyprzedaży, które będą miały miejsce na Steamie. Przede wszystkim będziemy mieli do czynienia z jedną przyszłoroczną nowością - wiosenna wyprzedaż stanie się jedną z czterech głównych wyprzedaży sezonowych na platformie Steam.

Reklama

Dobrze znany wszystkim graczom Chiński Nowy Rok nie będzie już objęty regularną wyprzedażą Steamową. Valve zdecydowało się zastąpić ten event wyprzedażą wiosenną. W ten sposób założyciele platformy chcą stworzyć większy odstęp między czterema głównymi sezonowymi wyprzedażami.

Najbliższa wyprzedaż (jesienna) wystartuje już 22 listopada i potrwa do 29 dnia tego miesiąca. Kolejna okazja do łapania promocji na gry będzie przy okazji zimowej wyprzedaży. To wydarzenie będzie zdecydowanie dłuższe i rozpocznie się 22 grudnia, a zwieńczone zostanie w dniu 5 stycznia. Wiosenna wyprzedaż przypadnie w przyszłym roku na połowę marca. Ramy czasowe eventu to 16-23 marca.

Wyprzedaże gier na Steam w pigułce:

  • Jesienna wyprzedaż: 22 - 29 listopada
  • Zimowa wyprzedaż: 22 grudnia - 5 stycznia
  • Wiosenna wyprzedaż: 16 - 23 marca

Oczywiście więcej informacji odnośnie każdej wyprzedaży zostanie opublikowanych przez Valve na kilka dni przed startem konkretnego wydarzenia. Piszcie w komentarzach, na jakie gry będziecie polować po mniejszych, promocyjnych cenach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy