​Steam Spring Sale. Wyprzedaż na Steamie - jakie gry kupicie po promocji?

Któż z nas nie lubi wyprzedaży popularnych gier wideo? Na Steamie wystartowała właśnie specjalna oferta w ramach Spring Sale. Wydarzenie potrwa od 16 do 23 marca, a podczas niego będzie można kupić rozmaite gry w promocyjnych, atrakcyjniejszych cenach. Prezentujemy listę najciekawszych pozycji.

Pomimo tego, że wiosna dopiero nadchodzi wielkimi krokami, Spring Sale to pierwsza tak duża wyprzedaż na Steamie w tym roku otwierająca tym samym cykl sezonowych wyprzedaży. W dalszej kolejności będziemy musieli poczekać do Summer Sale, a następnie Autumn Sale. Finalnie zwieńczeniem rzeczonego cyklu będzie zimowa wyprzedaż na przełomie końca bieżącego i początku nowego roku.

Jakie gry kupicie po promocji podczas Steam Spring Sale 2023?

Human: Fall Flat otrzymacie za jedyne 21,59 zł po 70% cenowej zniżce. Idealna propozycja dla miłośników kooperacyjnych trójwymiarowych gier platformowych nastawionych na logiczne myślenie i rozwiązywanie łamigłówek.

Reklama

Z kolei po 50% obniżce cenowej nabędziecie produkt z Polski od Techlandu - Dying Light 2: Stay Human. Cena jaka widnieje przy tej grze to 99,99 zł.

63,99 zł to cena, jaką trzeba zapłacić za Against the Storm - wysoko ocenianą grę o budowie miast w klimacie fantasy. Nie brakuje także klimatów postapo!

Hell Let Loose to jeden z najlepszych symulatorów gier wojennych na rynku. Choć gra jest bardzo wymagająca dla początkujących, oferuje soczyste, wojenne doznania wprost z klimatu drugiej wojny światowej. Aktualna cena jaka widnieje przy tym tytule to 95,80 zł.

Aż 80% zniżki doczekała się kultowa platformówka Overcooked wydawana przez znany w branży Team17. Grę nabędziecie za jedyne 12,19 zł.

Z kolei 15,99 zł to cena widniejąca przy prawdziwym ubiegłorocznym hicie Steama - Vampire Survivors. Fani roguelike’ów nie przejdą obok tego tytułu obojętnie.

Inne wybrane przecenione propozycje:

  • No Man’s Sky
  • RimWorld
  • Rain World
  • Red Dead Redemption 2
  • Battlefield 2042
  • PlateUp!
  • Sniper Elite 5
  • The Past Within
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy