Dying Light 2. Dodatek Bloody Ties z datą premiery i oficjalnym zwiastunem

Pora na głośny news z polskiego podwórka. Pierwszy duży fabularny dodatek do gry Dying Light 2: Stay Human zatytułowany "Bloody Ties" trafi do gry już 13 października 2022 roku. Tymczasem napawajcie się oficjalnym zwiastunem!

Techland ma za sobą naprawdę dobry okres. Premiera najnowszego szlagierowego dzieła tego studia, czyli Dying Light 2: Stay Human spotkała się z rewelacyjnym odbiorem ze strony graczy. Tytuł doceniony został także przez krytyków i recenzentów.

Nic więc dziwnego, że teraz po ponad sześciu miesiącach od premiery tego tytułu, Polscy deweloperzy zdecydowali się przedstawić całemu światu nadchodzące DLC do gry o nieco enigmatycznym tytule - "Bloody Ties". Oficjalne ogłoszenie nastąpiło podczas Opening Night Live przy okazji trwających targów gier Gamescom 2022.

Reklama

Dying Light 2: Stay Human. DLC Bloody Ties. Czego się spodziewać?

Przede wszystkim akcja tego dodatku zostanie usytuowana w zupełnie nowej części miasta Villedor - w The Carnage Hall. Rzeczona opera stanowić ma epicentrum śmierci i bogactwa, w którym gladiatorzy powalczą o cały splendor.

W nowych lokacjach - jak zapowiada Techland - uświadczymy pełną paletę nowych wyzwań i zadań, wiele nowych rodzajów broni oraz kolejne ciekawe interakcje między postaciami. Sam zwiastun zaprezentowany przez polskich deweloperów nasycony został brutalnością i krwawą bijatyką. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że nadciągające wielkimi krokami DLC wniesie ze sobą jeszcze więcej ostrości, bezwzględności i barbarzyństwa do całej rozgrywki, ale przy tym również też sporo świeżości.

Debiut dodatku "Bloody Ties" zapowiedziany został na 13 października bieżącego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dying Light 2 | Techland | Gamescom 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy