Steam ogłasza wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku

​Dopiero co pisaliśmy o jednej wyprzedaży gier, a już dostajemy kolejną, bo do walentynkowego GOG.com dołącza Steam.

Chociaż tym razem nie mamy do czynienia z wyprzedażą walentynkową, ale z okazji Chińskiego Nowego Roku, bo tym razem oba wydarzenia zbiegają się w czasie, co oznacza weekend pełen gamingowych okazji.

Jeżeli więc mieliście w planach nieco powiększyć Waszą bibliotekę gier, to trudno o lepszą okazję niż tysiące gier w atrakcyjnych cenach - i nie chodzi tylko o starsze produkcje, bo na Steam również nie zabrakło choćby przecenionego 10% Cyberpunka 2077.

Promocja już wystartowała i potrwa do 15 lutego do godziny 19:00 czasu polskiego, a w jej ramach pojawią się zarówno popularne tytuły, jak i rekomendacje dostosowane specjalnie dla użytkowników: "Przeglądajcie rekomendacje i wyróżnione produkty na wyprzedaży według gatunków i motywów, aby znaleźć gry, których styl przypadnie wam do gustu. Zacznijcie od popularnych gatunków takich jak gry akcji i gry przygodowe. Nie zapomnijcie też rzucić okiem na gry kooperacyjne i inne".

Reklama

Valve zachęca, by Rok Bawoła zawitał także na nasze profile i wiadomości na czacie, a wszystko za sprawą animowanego profilu roku Bawołu 2021, miniprofilu, ramce awatara i animowanemu awatarowi.

Z okazji Chińskiego Nowego Roku każdego dnia będzie można też odebrać bezpłatną animowaną naklejkę z Bawołem. A może nie lubicie się rozdrabniać i chcielibyście od razu wydać więcej, żeby kupić jakiś porządny zestaw?

Specjalnie dla tych użytkowników Steam przygotował duże zestawy pozwalające zaoszczędźcie 10%. Co więcej, jeśli posiadamy już niektóre elementy zestawu, to odpowiednia kwota zostanie odliczona od ceny. Obecnie do wyboru są:

  • Zestaw bawołu z okazji Chińskiego Nowego Roku
  • Zestaw CS:GO
  • Zestaw DOTA 2
  • Zestwa Half-Life 2
  • Zestaw Left 4 Dead 2
  • Zestaw Portal 2

Przypominamy też, że jeśli nie znajdziecie tu nic dla siebie, to warto zajrzeć na stronę GOG.com, gdzie trwa specjalna wyprzedaż walentynkowa.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy