Reklama

Steam: Najchętniej kupowane gry poprzedniego tygodnia (8-14.10)

Jeżeli zastanawiacie się, po jaką grę najczęściej sięgali użytkownicy PC i usługi Steam, to wiedzcie, że odpowiedź nie powinna być dla was żadnym zaskoczeniem.

Mieliśmy ostatnio parę głośnych premier, nie powinno więc dziwić, że na liście najlepiej sprzedających się gier pojawiło się wiele nowych tytułów - także na podium.

Co jednak nie zmienia faktu, że król jest tylko jeden - w dodatku Playerunknown's Battlegrounds utrzymuje się na pierwszym miejscu już od tylu tygodni, że nikogo to już chyba nie dziwi. Zwłaszcza że bije nie tylko rekordy sprzedaży, ale także liczby osób jednocześnie grających czy oglądających transmisje.

Pomijając jednak PUBG, powody do radości mają przede wszystkim twórcy Śródziemie: Cienia wojny, który to tytuł uplasował się nie tylko na miejscu drugim, ale również na czwartym. Taka klęska urodzaju wynika z więcej niż jednej edycji gry dostępnej na Steamie: Prócz zwykłej są jeszcze srebrna i złota, które jednak później w statystykach występują pod tą samą nazwą. Ostatnie miejsce na podium zajął zaś Cuphead, wyprzedzając między innymi Divinity: Original Sin II, The Evil Within 2 czy Total War: Warhammer II.

Reklama

  1. Playerunknown's Battlegrounds
  2. Śródziemie: Cień wojny
  3. Cuphead
  4. Śródziemie: Cień wojny
  5. Divinity: Original Sin II
  6. The Evil Within 2
  7. Grim Dawn - Ashes of Malmouth Expansion
  8. Total War: Warhammer II
  9. Counter-Strike: Global Offensive
  10. Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje